noclegi - strona główna

NOCLEGI I WCZASY NAD MORZEM

NOCLEGI I WCZASY NAD MORZEM
APARTAMENTY, KWATERY PRYWATNE, PENSJONATY, KEMPINGI, HOTELE, POLA NAMIOTOWE, OŚRODKI I DOMY WCZASOWE, AGROTURYSTYKA, DOMKI LETNISKOWE NAD MORZEM

PROMOWANE OFERTY NOCLEGOWE nad MORZEM

więcej
"Ewa"
2 apartamenty
wczasy nad morzem
Wisełka

więcej
"Martyna"
pokoje gościnne
wczasy nad morzem
Wisełka

więcej
"Hania"
pokoje i domki
wczasy nad morzem
Rewal

więcej
"Wjazd"
pokoje i pole namiotowe
wczasy nad morzem
Niechorze

POLECANE MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIE

Plaża w Wisełce
» noclegi
Wisełka - zachodniopomorskie

Niewielka miejscowość położona na Wyspie Wolin w środkowym odcinku jej wybrzeża, wśród lasów Wolińskiego Parku Narodowego. Oprócz pobliskiej plaży, dodatkową atrakcją są dwa jeziora znajdujące się w granicach miejscowości. Jedno z nich jest ulubionym miejscem dla wędkarzy. Jeśli szukasz wypoczynku nad morzem, w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta i zatłoczonych kurotów, to Wisełka jest do tego wymarzonym miejscem.

 

Świnoujście - wejście do portu - Stawa Młyny
» noclegi
Świnoujście - miasto uzdrowiskowe

Położone tuż przy granicy z Niemcami, nad Świną. Zasadnicza część miasta znajduje się na Wyspie Uznam, reszta na Wolinie i ok. 40 mniejszych wyspach. Świnoujście ma dobrze rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną, piękną, szeroką plażę i oferuje turystom wiele atrakcji. Dzięki dobrze zachowanym trzem XIXw. fortom (muzea i ekspozycje) oraz corocznej imprezie plenerowej "Dni Twierdzy" stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników historii i militariów.

 

WSTECZ | DADAJ OFERTĘ | KONTAKT | O FIRMIE | NOTA PRAWNA
 
WSTECZ w górę