noclegi - strona główna

NOCLEGI I WCZASY NAD MORZEM

NOCLEGI I WCZASY NAD MORZEM
APARTAMENTY, KWATERY PRYWATNE, PENSJONATY, KEMPINGI, HOTELE, POLA NAMIOTOWE, OŚRODKI I DOMY WCZASOWE, AGROTURYSTYKA, DOMKI LETNISKOWE NAD MORZEM

PROMOWANE OFERTY NOCLEGOWE nad MORZEM

więcej
"U Stasi"
apartamenty
wczasy nad morzem
Wisełka

więcej
"Willa Róż"
pokoje gościnne
wczasy nad morzem
Wisełka

więcej
"Joanna"
pokoje i domki
wczasy nad morzem
Darłowo

więcej
"Wjazd"
pokoje i pole namiotowe
wczasy nad morzem
Niechorze

POLECANE MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIE

Plaża w Wisełce
» noclegi
Wisełka - zachodniopomorskie

Niewielka miejscowość położona na Wyspie Wolin w środkowym odcinku jej wybrzeża, wśród lasów Wolińskiego Parku Narodowego. Oprócz pobliskiej plaży, dodatkową atrakcją są dwa jeziora znajdujące się w granicach miejscowości. Jedno z nich jest ulubionym miejscem dla wędkarzy. Jeśli szukasz wypoczynku nad morzem, w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta i zatłoczonych kurotów, to Wisełka jest do tego wymarzonym miejscem.

 

Świnoujście - wejście do portu - Stawa Młyny
» noclegi
Świnoujście - miasto uzdrowiskowe

Położone tuż przy granicy z Niemcami, nad Świną. Zasadnicza część miasta znajduje się na Wyspie Uznam, reszta na Wolinie i ok. 40 mniejszych wyspach. Świnoujście ma dobrze rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną, piękną, szeroką plażę i oferuje turystom wiele atrakcji. Dzięki dobrze zachowanym trzem XIXw. fortom (muzea i ekspozycje) oraz corocznej imprezie plenerowej "Dni Twierdzy" stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników historii i militariów.

 

WSTECZ | DADAJ OFERTĘ | KONTAKT | O FIRMIE | NOTA PRAWNA
 
WSTECZ w górę